Voog — uhiuus Edicy

Hetkest, mil 2008. aastal Edicy käivitasime, on meie teenusega veebisaite ehitanud peaaegu 500 000 inimest 150 riigist. 

Edicy pole ainult üks lihtsamaid veebiehitajaid. See on ka võimekas tööriist veebiagentuuridele. Tänaseks ehitavad sellega oma klientidele kodulehti kümned disainerid ja veebiarendajad. Neile meeldib Edicy võimalusterohkus ning see, et meie meeskond teenust konstantselt töös hoiab ja edasi arendab. Ja lõpuks on nende klientidel sellega harukordselt lihtne oma saite hallata. 

Möödunud aastal tegime hetkeks pausi ning mõtlesime järele, kuhu me jõudnud oleme, kuhu edasi liikuda tahame ja kuidas oma kasutajatele, sulle, rohkem väärtust pakkuda. Tajusime, et aeg on küps uueks, suureks, värskeks alguseks.Voog. Tuleviku veebiehitaja 

Ehitasime ja disainisime oma teenuse uuesti nullist üles ning andsime talle uue, lihtsa ja selge nime. Voog. Ning värske sisu — teenus loovatele inimestele veebis publitseerimiseks. 

Voos on rohkem võimalusi kui Edicys. Sellega saab ehitada tõeliselt peenekoelisi saite. Laiem valik tööriistu tekstide, piltide ja muu sisu vormistamiseks. Rohkem vahendeid saidi üldise väljanägemise ja tunnetuse timmimiseks. Lisaks on Voo kaane all võimsad uued vahendid arendajatele (API, desktop-tööriistad jne). 

Voo hind on sama, kasutajakogemus on sarnane. Ei ole vaja midagi uut õppida vaid lihtsalt veidi kohaneda. Ülesehitus ja loogika on tuttavad. Alustame Voo väljatoomist Edicy kasutajatele täna. Sinu kodulehe taga vahetub Edicy Voo vastu lähinädalail. Kui soovid, siis aga juba täna.Voog on maailma lihtsaim tööriist ilusate, paljukeelsete, paindlike ning SEO-sõbralike saitide ehitamiseks. See on teenus ettevõtetele, mtü-dele ja riigiasutustele kaasaegsete kodulehtede loomiseks. Kogu Voo tehnoloogiline võimsus on meeldivalt taustal ja ei tule sind, kasutajat, töös segama. 

Ole hea ning kirjuta või helista meile, kui tahad meiega rääkida, midagi küsida. Oleme siin ja juba ootame — hello@voog.com, 746 0064. 

Kohtumisteni! 

Tõnu Runnel, Voog 
www.voog.com