Kodulehe loomine ei pea olema igav

Edicy on imelihtne, võimalusterohke, paindlik ja soodne tööriist veebilehe valmistamiseks.

Tehnilisi oskusi pole tarvis, lehe saad üles kõigest minutitega.

Edit pictures, compile galleries

Muuda pilte, koosta galeriisid

Edicyga saad muuta (vähendada, keerata, lõigata) pilte otse teksti sees. Lihtsalt lae nad üles ükskõik millises suuruses ja olekus otse töölaualt, et töötlus teha juba Edicys. Fotode haldamine on Edicyga nauditav – tiri üleslaetud pildid galeriiks kokku ükskõik millisel lehel kõigest mõne tõmbega.


Ehita põhjalikke vorme

Küsi kasutajatelt tagasidet, paku neile täitmiseks vorme. Edicy vormitööriist on paindlik ja võimalusterohke. Sellega saab läbi viia kasvõi kliendi rahulolu-uuringuid. Andmed laekuvad sulle nii meili teel, kui jäävad kättesaadavaks Edicyst läbi brauseri. Sealt võid laadida CSV ja avada selle Excelis. Vormide loomine on Edicys sama lihtne nagu kõik muugi.

Translate it to other languages

Tõlgi sait teistesse keeltesse

Edicy on ehitatud nullist üles paljukeelsust silmas pidades. See avaldub kõikjal nii sinu kui su saidi külastajate jaoks. Külastaja keel tuvastatakse asukoha ja brauseri seadete järgi automaatselt. Ta näeb su saiti seetõttu kohe õiges keeles. Keelte struktuur on paralleelne, nii saad alalehel keelt vahetades ette vastava alalehe õiges tõlkes.Jaga olulist infot läbi salasõnaga kaitstud lehtede

Edicyle ehitatud sait ei ole lihtsalt koht, kus vahendada oma igapäevast üldinfot, vaid tööriist, millega saad üles ehitada ettevõtte intraneti ja jagada valitud kasutajagruppidele suunatud infot. Parooliga kaitstud lehtedega saad sulgeda misiganes osa oma saidist, muutes selle nähtavaks konkreetselt valitud seltskonnale – olgu need siis kliendid või kaastöölised ja koostööpartnerid.

disainid

Professionaalsed kujundused

Edicy pakub laia valikut kauneid, ettevõtetele ja organisatsioonidele sobilikke kujundusi. Need on ehitatud hästi kasutatavaks nii mobiilidel, tahvlitel kui lauaarvutitel. Disainide autorid kuuluvad oma ala paremiku hulka. Su saidi sisu saab Edicy kujunduste sees särama lüüa.

Disaini läbi sisu

Enamik meie disaine on kerged, minimalistlikud, skandinaavialikud. Nii on tagatud, et sisust ei karju miski üle ja sait saab oma unikaalse näo. Kasuta suuri fotosid, formaadi tundlikult teksti, vaata, et see jääks kena. Kui sellega saad hakkama, oledki loonud unikaalse disainiga saidi ilma disainerit palkamata. See on hea moodus kodulehega alustada. Samas kulub see oskus marjaks ka siis, kui suurem eelarve võimaldab juba disainerid appi võtta. Ilusti korraldatud sisu paneb saidi disainile punkti.

Peagi on rohkem tulekul

Töötame parajasti välja tööriista, mis võimaldab sul oma saidi disaini enda soovidele vastavaks kohandada ka ilma tehnikat tundmata. Senikaua saavad disainerid ja arendajad sind aidata läbi professionaalsete disainihaldustööriistade.

Drag & drop interface

Halda kõike imelihtsalt

Edicys toimub kõik reaalajas otse saidi peal. Lisa tekste, pilte, videoid, tabeleid, kaarte ja vidinaid ilma keerulistes adminvaadetes või dialoogides ekslemata.

Drag & drop. Tõsta asju lehel ringi

Et sisu haldamine oleks nii lihtne kui võimalik, toimub Edicys asjade ringitõstmine samuti lehel, mitte adminvaadetes õiget kohta otsides või kusagil mingeid nuppe vajutades, vaid lihtsalt asjast kursoriga kinni võttes ja uues asukohas lahti lastes.

Muuda piltide suurust, lõika mõõtu jooksu pealt

Piltide haldamine käib Edicys samuti otse teksti sees. Lihtsalt lae pildid arvutist üles sellistena nagu nad sul on ning lõika, keera, suurenda või vähenda juba Edicys. Täpselt nii nagu lõpptulemus nõuab.

Latest visits neatly visualized

Külastused visualiseeritud

Kõigil Edicy kasutajatel on lihtne statistikatöölaud, kust on näha viimased külastused nii graafikul kui ka geograafiliselt kaardil. Edicy Standardi ja Plusi kasutajad näevad lisaks ka Google PageRanki ning paiknemist Alexa koostatavas maailma veebisaitide edetabelis nii globaalsel tasandil kui relevantsete riikide kaupa.

Analüütika & SEO sisse ehitatud

Edicyga on su kodulehel kõik vajalikud tööriistad, et see saaks tõusta otsingutulemustes tippu. Põhiosa SEO-sõbralikkusest on täiesti automaatne (korrektsed urlid ja tehniline kood, sitemap.xml, keelte tugi jpm). Lisaks anname nõu ja võimaldame saidi siduda Google Analyticsi, Webmaster Toolsiga, rakendada meta märksõnu ja kirjeldusi.

Avalda oma domeenil

Avalda hetkega. Omaenda domeenil

Edicy Standardi ja Plusi kasutajad saavad saidi publitseerida ükskõik millisele aadressile. See võib olla nii rahvusvaheline (sinunimi.com, .net jne) või kohalik (.ee, .de, .fr jne). Tasuta kasutajad piirduvad sinunimi.edicypages.com aadressidega.

Osta või impordi domeene

Domeenihaldus on kavalalt Edicysse sisse ehitatud. Eriti mugav ja täiesti automaatne on see siis, kui ostad oma uue domeeni Edicyst. Kui sul on domeen juba olemas, siis Edicysse importimine võtab vaid mõne minuti ja on tehtav ka ilma tehniliste oskusteta. Oleme sind alati aitamas: täpsemate juhiste saamiseks kirjuta: support@edicy.com

Customize design

Täiesti omanäoline disain

Edicyl on põhjalik disaini-API ning mallimiskeel, mis võimaldavad Edicy Standardi ja Plusi kasutajal Edicy peale ükskõik millise disaini ehitada või ka nt Wordpressi valmisdisaini importida. Mitmed disainiagentuurid juba ehitavad oma klientide saite Edicy peale. Löö kampa või küsi meilt abi, ja me suuname sind sobiva agentuuri poole!

Integreeri väliste süsteemidega

Vahel vajab sait erilist funktsionaalsust, mida Edicy ei toeta. Disaineritel ja arendajatel on aga lihtne Edicyle ehitatud sait väliste süsteemidega integreerida üle avatud andmeformaatide (json jms).

Design editor

Ehita kataloogitööriistaga andmebaase

Tavaliselt piisab kodulehe sisu esitamiseks staatilistest, rikkalikult formaaditud teksti-, pildi, vormi-, galeriilehtedest. Edicy võimaldab arendajatel ehitada ka dünaamilisi andmekogumeid — tootekatalooge ja muid detailinfost koosnevaid, sorditavaid ja filtreeritavaid andmebaase. Kui vajad juhendamist, siis võta meiega ühendust.