Esimesed sammud sinu Edicy lehel

Kuidas Edicys domeeni osta

Kui oled liitunud Edicy tasulise teenusega, on sul võimalik osta ka personaalne domeen (nt minufirma.com, minufirma.co.uk). Domeeni majutus on Edicy Plus tasulise teenuste osa, ning sul ei ole vaja teha muud, kui see oma saidiga kokku siduda. Juhul, kui sul on domeen juba varem ostetud, siis saad selle meile suunata või ümber kolida. Viimase puhul võta meiega ühendust kirjutades support@edicy.com

Osta uus domeen või impordi juba toimiv.

Kuidas lisada SEO märksõnu

Lehekülgede märksõnade, pealkirjade ja lühikirjelduste lisamiseks on tarvilik avada lehe seaded Edicy menüü paremast alumisest nurgast ja täita avanenud aknas soovitud väljad.

Samas aknas on võimalik valida lehe paigutus, muuta lehe aadressi või kaitsta leht salasõnaga, et see oleks nähtav ainult valitud külastajatele.

Ja kui see on tehtud,

siis ära unusta ka kontrollida, kas oled oma veebilehele korraliku pealkirja lisanud.


Loe lisaks


Kuidas Google Webmasters Tooli seadistada

Kui oled loonud täiesti uue veebilehe, ei tea selle olemasolust veel keegi, isegi mitte Google ja teised otsingumootorid. Kui sa oled valmis oma saiti maailmaga jagama, on selleks kõige kergem moodus kasutada Google Add URLi või Bing URL Submissioni teenust. Omalt poolt soovimate me alustamiseks kasutada tasuta Google Webmasters Tooli, mis annab sulle võimalust kontrollida, kuidas otsingumootorid sinu kodulehte näevad.


Kuidas Google Appsi seadistada

Kui sa soovid kasutusele võtta ka oma domeeniga seotud e-maili aadressid (nt minunimi@minufirma.ee), siis soovitame selleks kasutada Google Appsi teenust. Google Apps pakub väga kasulikke lisateenusid (nt Google Calendar, Google Docs) personaalsete domeenidega ettevõtele, kaasa arvatud Gmail koos viiruse- ja rämpskirjafiltriga. Ja kõige tähtsam - enamus nendest teenustest on kuni 10 kasutajaga ettevõtetele tasuta.

Loe lisaks