Esimesed sammud sinu Edicy lehel

Kuidas lisada väliseid vidinaid

Edicy paindlikkus ei seisne ainult selle kasutamise lihtsuses. See võimaldab sul ka integreerida mitmeid väliseid teenuseid oma veebilehega. Selleks on sul vaja avada html-i muutmise vaade oma tööriistakastist ja kopeerida sinna soovitud teenuse (nt Google Calendar, Google Maps) või sotsiaalvõrgustiku vidinate (Facebook, Tripadvisor) poolt genereeritud kood.


Kuidas Google Analyticsi kontot seadistada

Logi sisse Google Analyticsisse. Vali "Add new account", registreeri ennast kasutajaks ning sulle geneeeritakse  vastav koodijupp. Kopeeri saadud kood oma Edicy lehele. Selleks mine "Raportid"->"Statistika seaded". Vali "Teised statistika tööriistad" ja kopeeri vastav kood lahtrisse "Google Analytics-i kood" ning vajuta "Salvesta".

Kindlasti vaata, et sinu aadress oleks Google Analyticsis korralikult sisestatud. Kui sa soovid oma saiti levitada aadressiga "minufirma.ee", siis peaksid sa lisama "minufirma.ee", mitte "minufirma.edicypages.com" või "minufirma.edicy.co".

Loe lisaks


Kuidas lisada lehele vorme tellimuste vormistamiseks, kontakteerumiseks jne.

Vormiala on võimalik sisestada kõikjale sinu veebilehel tekstiala asemel või sellele lisaks. Koos teksti ja galeriiga on see kolmas sisuala tüüp. Sealt alates juhindab vorm sind ise edasi. Sa saad lisada erinevate väljade järele ridu ja muuta iga välja detaile lihtsalt neile peale vajutades. Kui soovid, saad ka vormiväljade vahele lisada tekstivälju. Vormi üldised seaded on leitavad vormi lõpus asuva nupu peale vajutades.

Ahjaa, kas teadsid, et kõik vormiga seotud andmed on võimalik ka CSV-failina alla laadida, et saaksid seda kasutada legendaarsetes programmides nagu Excel?

Loe lisaks

Kuidas lisada blogi

Blogi lisamiseks pead tegema uue lehe ja valima selle paigutuse tüübiks "Blog & News". Edicy muudab selle lehe automaatselt blogiks, võimaldades sul lisada postitusi ja kommentaare.


Loe lisaks


Blogimise alustamiseks pead Edicy menüüst valima "Blogi", avama "Uue artikli" ja juba saadki alustada kirjutamist.

Logi sisse ja alusta kirjutamist.