Edicy klapib sinu vajadustega

Edicy on mõeldud tuhandete erinevate eesmärkide täitmiseks.
Leia oma lahendus, siin on vaid mõned näited:

Ettevõtte koduleht

Kõige sagedamini ehitatakse Edicy peale ettevõtte kodulehti. Selle tarvis on kõik mugavalt olemas, alates domeenidest kuni disainideni. Ja ka need võid vanast veebist kaasa võtta.

Veebipood

Alusta oma toodete müüki veebis. Lõimi oma ilus Edicys paiknev koduleht teiste teenusepakkujate ostukorvi- ja makserakendustega.

Pulmaveeb

Loo veeb, kus jagad sõprade ja sugulastega kõike tarvilikku ning huvitavat oma elu erilisima sündmuse kohta.

Portfolio loomingule

Valmista oma huvitavamast loomingust online näitus koos võimalusega su töid otse netist ka osta. Pea oma järgijatega sidet.

Fotogalerii

Näita oma fotosid maitsekasse disaini pakituna, mis piltide tugevust esile tõstab ja vaatajate muljet süvendab. Lihtsalt tiri oma pildid töölaualt brauserisse ja avalda nad.

Tootekataloog

Katalooge saab Edicy's ehitada andmebaasi kujul — andmed on sorditavad, grupeeritavad ja ühe korra sisestatud andmeid kasutatakse kõigis erinevates vaadetes. Võta meiega ühendust, et selle keerukama võimalusega tutvust teha.

Isiklik blogi

Avalda oma esimene blogipost kõigest minutitega — omaenda domeenil. Kõik on lihtne ja selge, saad segamatult oma tekstide, piltide, videotega tegeleda. Tehniline pool ja SEO on automatiseeritud.

Kingitus sõbrale

Miks mitte seekord oma sõbrale sünnipäevaks veebileht ehitada? Omaenda kätega, et ta saaks mugavalt blogida või fotosid üles riputada.