Języki

Otrzymaj szybką pomoc lub podziel się wskazówkami na forum pomocy, albo skontaktuj się z nami za pomocą e-maila na support@edicy.com

Języki

Jak utworzyć wersję strony w innym języku? 

Istnieją dwa sposoby na dodanie nowego języka. Jeżeli korzystasz ze standardowego projektu Edicy, kliknij link "+Dodaj" obok menu językowego Twojej strony. Wybierz język z menu, wpisz nazwę (tytuł) języka w polu tytułowym i kliknij "Dodaj język". Możesz też wejść w "Ustawienia" → "Struktura" i wybrać "Dodaj". Wybierz język z menu, wpisz nazwę (tytuł) języka w polu tytułowym i kliknij "Dodaj język".Jak przetłumaczyć swoje strony na inne języki? 

Przetłumaczone strony są powiązane z oryginałami. Jeżeli odwiedzający zmieni język na Twojej stronie, zostanie przekierowany na tę samą stronę, ale przetłumaczoną na wybrany język. Istnieją dwa sposoby na przetłumaczenie strony. Jeżeli korzystasz ze standardowego szablonu Edicy, nieprzetłumaczone strony będą "wyszarzone" w twoim menu. Kliknij dowolną szarą nazwę (tytuł) strony, aby ją przetłumaczyć. Możesz też wejść w "Ustawienia" → "Struktura" i wybrać język, na który chcesz tłumaczyć. Rozwiń listę, aby pokazać wszystkie podstrony na swojej nowej stronie. Zobaczysz opcję "Przetłumacz" obok każdej podstrony, która nie została jeszcze przetłumaczona. Kliknij ten link — zostaniesz poproszony o dodanie strony. Wpisz tłumaczenie tytułu strony i kliknij "Utwórz tę stronę", aby utworzyć daną stronę w wybranym języku.Jak zmienić domyślny język? 

Językiem domyślnym jest pierwszy język, w którym utworzyłeś stronę, i w tej chwili nie możesz sam zmienić tego ustawienia. Obecnie pracujemy nad dodaniem takiej funkcji, więc jeżeli chciałbyś to teraz zrobić, skontaktuj się z nami na support@edicy.com.

Edicy nie jest dostępne w moim języku. 

Ciągle szukamy ludzi, którzy pomogą nam udostępnić Edicy w kolejnych wersjach językowych. Jeżeli możesz nam w tym pomóc, prosimy o kontakt na support@edicy.com. Napisz, jaki język chcesz dodać, albo jeżeli zauważyłeś jakieś błędy, które możesz poprawić.

Jak usunąć język, którego już nie potrzebuję? 

Wejdź w "Ustawienia" → "Struktura" i wybierz link "Ustawienia" obok menu językowego. Wybierz język, który chcesz usunąć, i kliknij link "Usuń".
Uwaga! Usunięcie środowiska językowego wiąże się z usunięciem CAŁEJ treści i wszystkich stron w tym języku. Pamiętaj, że musi zostać co najmniej jeden język, aby twoja strona była dostępna dla innych.

Jak zmienić wyświetlaną nazwę (tytuł) lub kod języka dla występującego na stronie języka? 

Wejdź w "Ustawienia" → "Struktura" i wybierz link "Zarządzanie" obok menu językowego. Kliknij nazwę języka, którą chcesz edytować. Możesz teraz zmienić kod języka ("Wybierz język") lub nazwę, która wyświetla się w menu językowym strony ("Nazwa języka").