Konto

Otrzymaj szybką pomoc lub podziel się wskazówkami na forum pomocy, albo skontaktuj się z nami za pomocą e-maila na support@edicy.com

Konto

Jak zalogować się na swoją stronę?

Istnieją trzy sposoby logowania na swoją stronę. Najprościej jest przez www.edicy.com — należy znaleźć link "Zaloguj się" w prawym górnym rogu.
Dla bardziej doświadczonych użytkowników Edicy jest mała ikona "Edicy. Tworzenie stron dla każdego" u dołu każdego szablonu Edicy — po kliknięciu otwiera się okno logowania do strony.
Jeżeli stworzyłeś własny szablon, ikona ta może nie być widoczna — możesz wtedy po prostu dodać "admin" na końcu adresu URL swojej strony (np. www.twojadomena.com/admin lub mojastrona.edicypages.com/admin).

Nie mogę zalogować się używając hasła, które mi wysłaliście.

Sprawdź, czy hasło zostało wpisane poprawnie. Jeżeli je wkleiłeś, upewnij się, czy niechcący przypadkiem nie skopiowałeś dodatkowych spacji czy znaków. Spróbuj wpisać je ponownie, a jeżeli to też nie zadziała, kliknij link "Zapomniałeś?" w oknie logowania. Jeżeli wypróbowałeś wszystkie opisane sposoby i dalej nic, skontaktuj się z nami pod adresem support@edicy.com.


Jak zmienić swoje hasło?

Aby zmienić hasło, wejdź w "Ustawienia" → "Ludzie" i kliknij "Edytuj" przy swoim profilu.Czy można szybko przenosić się pomiędzy swoimi stronami?

Jeżeli zarejestrowałeś kilka kont (stron) za pomocą jednego adresu e-mail, możesz się szybko przełączać pomiędzy nimi klikając ikonę "Ustawienia". Wyświetlą się wtedy wszystkie strony powiązane z danym adresem e-mail i będziesz mógł dokonać wyboru, klikając jedną z nich.Czy mogę zaprosić inne osoby do edytowania mojej strony? 

Tak, jest to bardzo proste. Wystarczy wejść w "Ustawienia" → "Ludzie" → "Zaproś kolejną osobę". Wpisz adres e-mail danej osoby, żeby wysłać jej zaproszenie. Nowi użytkownicy Edicy zostaną przekierowani do ekranu logowania i poproszeni o wpisanie hasła, a następnie przekierowani do trybu edytowania Twojej strony.

Starzy użytkownicy Edicy po prostu klikną link w e-mailu z zaproszeniem.


Czy mogę tworzyć wiele stron za pomocą jednego adresu e-mail? 

Tak, możesz. Wejdź na www.edicy.com, kliknij "Utwórz stronę" i wpisz swój adres e-mail. Edicy przekieruje cię do wyskakującego okna, w którym będziesz miał do wyboru dwie opcje: stwórz nową stronę i zaloguj się do istniejącej strony.

Zapłaciłem za Edicy Pro, ale płatność została odrzucona. Dlaczego?

Istnieje kilka możliwych przyczyn odrzucenia Twojej płatności. 

  • Po pierwsze prosimy o upewnienie się, że płatność została wykonana za pomocą karty kredytowej, ponieważ nie przyjmujemy kart debetowych. 
  • Po drugie, limit na karcie kredytowej mógł być niewystarczający. Nic się nie stało — możesz zawsze spróbować ponownie, wybierając krótszy okres abonamentowy Edicy Pro
  • Po trzecie, płatność mogła zostać odrzucona ze względu na podejrzenie oszustwa. To się czasem zdarza nawet porządnym obywatelom. W tym wypadku można spróbować sfinalizować transakcję za pośrednictwem PayPala. Jeżeli nie masz konta PayPal, skontaktuj się z support@edicy.com i spróbujemy znaleźć jakieś rozwiązanie, aby twoja płatność przeszła. 
A jeżeli rzeczywiście próbowałeś oszustwa i zostałeś złapany, świetnie — to znaczy, że nasz system jest odporny na takie próby! 

Jak usunąć swoje konto lub stronę? 

Jeżeli rzeczywiście musisz usunąć swoją stronę, wejdź w "Ustawienia" → "Konto". Kliknij "Usuń to konto" i potwierdź prośbę.  Uwaga! Pamiętaj, że decyzja ta jest ostateczna i nieodwracalna.