Podstrony

Otrzymaj szybką pomoc lub podziel się wskazówkami na forum pomocy, albo skontaktuj się z nami za pomocą e-maila na support@edicy.com

Strony

Jak zmienić organizację swojej strony?

Możesz zmienić organizację swojej strony w "Strukturze strony" ("Ustawienia" → "Struktura"), dodając, edytując, usuwając i przeciągając podstrony, aby ustawić je w pożądanej kolejność.Jak dodać nową stronę do swojej strony?

Istnieją dwa sposoby na dodanie strony. Najprostsza to kliknięcie ikony "+ Dodaj", znajdującej się na Twojej stronie obok istniejących stron.

Możesz też wejść w "Strukturę strony" ("Ustawienia" → "Struktura") i kliknąć ikonę "+ Dodaj nową stronę" znajdującą się na prawo od odpowiedniej strony nadrzędnej.Jak dodać nową podstronę?

Możesz dodać podstrony bezpośrednio z danej strony, klikając zielony przycisk "+Dodaj" znajdujący się obok strony nadrzędnej. 
Możesz też wejść w "Strukturę strony" ("Ustawienia" → "Struktura") i kliknąć ikonę "+ Dodaj nową stronę" znajdującą się na prawo od odpowiedniej strony nadrzędnej.Jak usunąć podstronę ze swojej strony? 

Kliknij "Ikonę edycji strony" w lewym dolnym rogu widoku edytowania strony. Żeby usunąć stronę, u dołu menu, na lewo od przycisków "anuluj" i "zastosuj" znajdziesz małą ikonę kosza.

 Kliknij ją.

Możesz też wejść w "Ustawienia" → "Struktura" → "Strona" i kliknąć "pasek narzędzi". Usunie to stronę, na której w danej chwili się znajdujesz.  

Uwaga! Nie można usunąć strony, która ma podstrony. 

Jak zmienić nazwę (tytuł) swojej strony? 

Kliknij "Ikonę edycji strony" w prawym dolnym rogu widoku edytowania strony. Żeby usunąć stronę, u dołu menu, na lewo od przycisków "anuluj" i "zastosuj" znajdziesz małą ikonę kosza.


Jak zmienić rodzaj strony?

Wejdź w "Edytowanie strony" → "Strona" u dołu strony, którą chcesz zmienić. Znajdź "Rodzaj i układ" w wyskakującym oknie i wybierz nowy układ z menu rozwijanego.


W jaki sposób ukryć / wyświetlić stronę w menu? 

Aby ukryć / włączyć stronę w menu, wejdź w "Ustawienia" → "Strona". Jeżeli kratka obok "Nie wyświetlaj w menu" jest zaznaczona, strona nie będzie widoczna w menu. Kliknij kratkę, aby ją zaznaczyć (ukryć) albo odznaczyć (pokazać). 
Kiedy strona jest ukryta, nadal możesz umieszczać linki do niej z innej strony i oglądać ją podczas edytowania.