Wygląd

Otrzymaj szybką pomoc lub podziel się wskazówkami na forum pomocy, albo skontaktuj się z nami za pomocą e-maila na support@edicy.com

Wygląd

Jak zmienić wygląd strony? 

Kliknij "Wygląd" w pasku narzędzi u dołu strony. Możesz tu obejrzeć rozmaite szablony. Kiedy znajdziesz taki, który ci się podoba, kliknij go, aby zastosować do swojej strony.Jeżeli zmienię szablon, czy wszystkie moje dane zostaną zapamiętane i zaimportowane do nowego szablonu? 

Tak. Ponieważ jednak w niektórych szablonach jest mniej pól tekstowych niż w innych, możliwe jest, że na nowej stronie nie wyświetli się cała zawartość. Nie znaczy to, że dane zostały utracone. Jeżeli wrócisz do oryginalnego wyglądu, cała zawartość zostanie przywrócona.

Czy mogę ustawić własny wygląd strony? 

Tak, jest to możliwe. Możesz włączyć tryb modyfikowania szablonu z pełnego widoku Wyglądu ("Wygląd" → "Powiększ" → "Indywidualny"). Kliknij przycisk "Dalej", aby zmodyfikować dowolny element swojej strony lub stworzyć zupełnie nowy projekt — pamiętaj jednak, że do korzystania z tej funkcji potrzebne jest doświadczenie z HTML.