Otsustasime lihtsustada Edicy leheomanike elu ja värskendasime tagasiside ja andmehalduse tööriistu!Vormide sisulises funktsionaalsuses muutusi ei ole- vormipostitused saadetakse sulle jätkuvalt e-kirjana ja talletatakse Edicy lehel. Uue kuju on aga saanud tööriista üldvaade. Kõik sõltub kasutusmugavusest- postitusi on nüüd võimalik avad ükshaaval, vaikimisi kuvatakse kõik vormipostitused ja erinevate postituste vahel on võimalik liikuda Gmailist tuttavate klaviatuuri kiirkäsklustega (j,k, space).

Lisaks kasutusmugavusele on tööriist saanud ka uue näo. Nii sobitub see oma lihtsuselt ja üldilmelt juba olemasolevate Edicy tööriistadega.


Edicy esimene vormitööriist nägi ilmavalgust 2009 aastal- tänaseks on seega uuenenud kõik Edicy kasutajaliidesed.Kuidas vorme lehele lisada?

Vormitööriist on galerii ja teksti kõrval kolmas varaint lehe sisu loomisel mille võid  lisada kõigile sisualadele. 
Vormi saab ehitada andmeridu üksteisele lisades, täpsustades detailid andmeväljale klõpsates. Andmevälja selgituseks saad ridade vahele lisada ka selgitava teksti. Vormi üldsätted leiad "postita" nupu väljalt.


Ja teadmiseks kõigile Excelifännidele - vormipostitused võib selle mammut-programmi elushoidmiseks alla laadida ka CSV failina :)

Logi oma Edicy kontole ja vaata uuendus üle!

Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse