Edicy on kasulik elava ökosüsteemiga tööriist, kuna me pöörame tähelepanu oma kasutajatele. Kasutajate vajaduste õppime ja WWW arenguga kaasaskäimine on meie töös äärmiselt tähtsad. Vanakooli veebiarendajate aeg on ümber. Samuti on aegunud päevakord, kus kellegile peaks maksma aeglaste ja väikeste muudatuste eest.

Igapäevaste uuenduste tegemine oma Edicy veebilehel on jõukohased iga ühele. Mõnikord võib aga ka nõuandeid vaja minna. Mõnikord tekib sul küsimus, kuidas lahendada mõnda kindlat ülesannet. Seega oleme me veebilehe arendamise käigus tekkivate küsimustele vastuste leidmise teinud äärmiselt lihtsaks.

Näiteks, kui sul on küsimusi seoses piltide üles laadimise ja avaldamisega või sotsiaalvidinate lisamisega või domeenide ostmisega, siis kõikidele nendele küsimustele on vastused meie kasutajatoes ja foorumis. Ning kui vastust ei ole, siis meie oleme. Meie kasutajatoe meeskond aitab sind kõikide Edicyga seonduvate küsimuste osas suurima hea meelega.


Vastuseid leiad ka Edicy tööriistaribal paremas alumises nurgas asuvale väikesele küsimärgi ikoonile vajutades. Edicy kasutajatugi toimib läbi kolme kommunikatsioonikanali - otsi märksõnu meie kasutajatoest; suhtle meiega foorumi vahendusel, kus kasutajad on erinevatel teemadel meiega vestlusesse asunud; või võta meiega ühendust Facebooki vahendusel.

Sinu küsimustega tegelevad igapäevaselt päris inimesed. Kui sa ei leia oma küsimusele vastust, siis ära pelga meile e-maili saata või helistada. Oleks äärmiselt kurb, kui sa lahkuksid juba enne oma kodulehega alustamist, kuna sa lihtsalt ei küsinud meie abi.

Seega, kui miski pidurdab sind või mõni küsimus jääb lahendamata, siis ära kõhkle - võta meiega ühendust ja me aitame sind hea meelega tagasi reele.
PS! Siin on mõned veebilehe tegemise õpetused, mis võivad sulle kasuks olla:

Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse